سلام من قصد فروش اکانت خود را دارم چطور و کجا باید ثبت کنم؟

ابتدا قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش اکانت را مطالعه و در صورت پذیرش آنها در قسمت درج آگهی فروش اکانت فرم مربوطه را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید.

من چطور به سایت شما اطمینان کنم؟
جهت اطمینان کاربران٬وبسایت کلش من اقدام به اخذ مجوزهای لازم و مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ نماد تجارت الکترونیک زرین پال نموده است و با کلیک بر روی لوگوی زیر قابل مشاهده میباشد.

همچنین سایت ما در سایت ساماندهی که زیر نظر پلیس فتا میباشد ثبت شده و شما میتوانید در وبسایت ساماندهی دامنه مارا استعلام نمایید.کلش من زیر نظر وبسایت parsbtc.com و به تایید این وبسایت خبری با سابقه حمایت میشود.پارس بیت کوین نیز دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد و زیر نظر وزارت صنعت و معدن اداره میشود. در آخر بزرگترین وجه اعتماد و تعامل٬کاربران و خانواده ی بزرگ کلش من میباشد که هم اکنون افتخار دارا بودن بیش از ۵۰۰ کاربر فعال و خرید و فروش های ۱۰۰٪ موفق در مدت کوتاهی از افتتاح وبسایت در کارنامه ی تیم کلش من ثبت شده است و در بخش های مختلف کاربران گرامی٬ما را همراهی مینمایند و با درج نظرات و گفتوگو ها در بخش های مختلف سایت پشتیبان و همراه ما میباشند.

برای فروش اکانت بعد از ثبت آگهی در سایت چکار باید بکنم؟

آگهی شما پس از تایید تیم پشتیبانی در سایت منتشر شده و از طریق پیام کوتاه یا ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود.پس از خرید اکانت توسط خریدار مبلغ به حساب سایت واریز میگردد. سپس از طریق تکمیل فرم، نسبت به تحویل اطلاعات اکانت مربوط به وبسایت اقدام نموده و اطلاعات پس از بررسی به خریدار تحویل میگردد. پس از تایید اطلاعات اکانت توسط خریدار در طی ۲۴ ساعت مهلت تست مبلغ به حساب فروشنده واریز میشود.

قصد خرید اکانت داخل سایت را دارم چه کاری باید انجام دهم؟

ابتدا قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش اکانت را مطالعه و در صورت پذیرش آنها در قسمت خرید اکانت اقدام به خرید اکانت مورد نظر خود نمایید که این امر مستلزم تکمیل فرم خرید و پرداخت از طریق درگاه بانکی میباشد

قصد خرید اکانت داخل سایت را دارم چه کاری باید انجام دهم؟

ابتدا قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش اکانت را مطالعه و در صورت پذیرش آنها در قسمت خرید اکانت اقدام به خرید اکانت مورد نظر خود نمایید که این امر مستلزم تکمیل فرم خرید و پرداخت از طریق درگاه بانکی میباشد

بیرون از سایت معامله کرده ام و خریدار اکانت مرا گرفته و مبلغی به من نداده میتوانید به من کمک کنید؟

خیر. این معامله خارج از نظارت سایت انجام شده و راهی برای بازگشت اکانت وجود ندارد.

اکانت من هک شده است به من کمک کنید؟

خیر. اکانت خود به خود هک نمیشود، شما اطلاعات را در دسترس برنامه، شخص یا سایتی غیر معتبر قرار داده اید و راهی برای بازگشت اکانت وجود ندارد.

مسئولیت پس از خرید و فروش اکانت

مسئولیت خرید و فروش اکانت به صورت کامل بر عهده فروشنده و خریدار میباشد و در صورت هرگونه مشکل قانونی و یا بن شدن اکانت این مسئله به صورت کامل بر عهده فروشنده و خریدار میباشد

بازی من روی آیفون بوده برای فروش باید چه اطلاعاتی را به خریدار بدهم؟

در صورتی که اکانت شما به آندروید لینک نشده باشد میبایست اپل آیدی، پسورد، تاریخ تولد و پاسخ سوالات امنیتی را به خریدار تحویل دهید. اپل آیدی Game Center و iCloud یکی نباشد. (در صورت لینک بودن دیوایس می بایست جیمیل، پسورد، تاریخ تولد و پاسخ سوالات امنیتی جیمیل را نیز به خریدار تحویل دهید)

بازی من روی آندروید بوده برای فروش باید چه اطلاعاتی را به خریدار بدهم؟

در صورتی که اکانت شما به آیفون لینک نشده باشد میبایست جیمیل، پسورد، تاریخ تولد و پاسخ سوالات امنیتی را به خریدار تحویل دهید. (در صورت لینک بودن دیوایس می بایست اپل آیدی، پسورد، تاریخ تولد و سوالات امنیتی را به خریدار تحویل دهید. اپل آیدی Game Center و iCloud یکی نباشد. )

من اطلاعات اکانت خود را به وبسایت تحویل داده ام، چه زمانی مبلغ به حساب من واریز میشود؟

تیم کلش من پس از بررسی، اطلاعات اکانت را به خریدار تحویل نموده و پس از تایید اطلاعات از سوی خریدار در مهلت ۲۴ ساعت مبلغ به حساب فروشنده واریز میشود.

هزینه ثبت آگهی را چگونه پرداخت کنم؟

در قسمت درج آگهی پس از پر کردن فرم مربوطه٬شما برای پرداخت هزینه آگهی به صفحه پرداخت آنلاین منتقل خواهید شد.

تفاوت کلش من چیست؟

کلش من با دارا بودن تیم قوی پشتیبانی و فنی٬و همچنین بازدید بالا پذیرای سیل عظیمی از کاربران و طرفداران بازی محبوب جنگ قبایل (clash of clans) میباشد.همچنین سرعت در فروش اکانت و امنیت کامل نقل و انتقالات مالی موجب اعتمادی متقابل بین ما و شما همراهان گرامی شده است.در این وبسایت کلیه نقل و انتقالات مالی و تراکنش ها تحت نظارت کمپانی معتبر زرین پال انجام میپذیرد و کاملا قابل پیگیری میباشد.

افتخار ما امار و ارقام بالای بازدید واقعی٬نظم٬امنیت٬سرعت و امانت داری میباشد…

آیا کلش من شعبه یا آدرس دیگری نیز دارد؟

کلش من دارای دامنه٬ادرس اینترنتی٬شماره تلفن٬ادرس ایمیل و هیچگونه شعبه ی دیگری به غیر از این وبسایت و اطلاعات تماس درج شده در سایت نمیباشد و دوستان و همراهان گرامی نهایت دقت و مطالعه را در زمینه هرگونه نقل و انتقال در سایر سایت های مدعی ملزم نمایند و از ارسال اطلاعات اکانت خود برای سایت های مختلف و نا معتبر جلوگیری نمایند.ما در هنگام درج آگهی هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر رمز عبور ادرس ایمیل شما را دریافت نمیکنیم و این امر فقط در هنگام واگذاری کامل اکانت شما به خریدار انجام میپذیرد.چراکه گزارش های بسیاری حاکی از سو استفاده و کلاهبرداری مشاهده شده است.

کلشمن جز پذیرندگان برتر درگاه پرداخت زرین پال

zarinpal