اگر شما هم مثل ما از دوستداران بازی کلش اف کلنز هستید و میخواهید با کمترین هزینه در این بازی با دریافت جم رایگان و گیفت کارت رایگان از طریق نرم افزار های معتبر در این بازی سیر پیشرفت خود را به حداکثر برسانید با کلش من مرجع بازی کلش اف کلنز در ایران در ادامه همراه شوید.

در ابتدا مهمترین نکته ورود به وسیله ی گوشی موبایل به این مقاله است٬چرا که تمامی لینک ها بر روی مرورگر های موبایل قابل فعالسازی است و کسب جم و گیفت کارت رایگان تنها بر روی مرورگرهای سافاری برای اپل و کروم برای دستگاه های اندرویدی انجام پذیر است.

امروز قصد معرفی ۴ سرویس معتبر ارایه جم و گیفت کارت رایگان را داریم.در نظر داشته باشید که هر سایت و نرم افزاری که در وبسایت های گوناگون به منظور ارایه جم رایگان معرفی مینمایند از طرف کمپانی سوپرسل و همچنین اپل استور و گوگل پلی مورد تایید نیستند و ۴ سرویس معرفی شده در کلش من جز سایت های بسیار معتبر در این زمینه میباشند.

۱. FreeMyApps

اولین نرم افزار کسب گیفت کارت که امروز میخواهیم به شما معرفی نماییم FreeMyApps میباشد.کنون دلایل این انتخاب را ذکر میکنیم:

+ ارایه امتیازات بالا به ازای دانلود هر اپلیکیشن/دریافت سریع تر گیفت کارت

گیفت کارت رایگان کسب شده در این نرم افزار به صورت همیشگی و بدون محدودیت زمانی در استفاده و کد ارایه شده کاملا معتبر میباشد.

+ رنج عظیمی از انواع گیفت کارت ها در FreeMyApps در دسترس است.از گیفت کارت ایتونز و گوگلی پلی گرفته تا آمازون و مایکروسافت و…پس میتوانید گیفت کارت مورد نیاز خود را از طریق اجرای شرایط گوناگون و دانلود نرم افزار های تبلیغاتی و رسیدن امتیاز به حد خواسته شده دریافت نمایید.

+ شما از طریق زیر مجموعه گیری به ازای هر ۱۵ زیر مجموعه ای که از طریق لینک خود به این سایت برای ثبت نام دعوت کرده اید میتوانید گیفت کارت ۱۰ دلار هدیه بگیرید.

ـ البته این مسله را هم در نظر بگیرید که اپل آیدی شما باید امریکایی و دلار US باشد.

حتما با موبایل خود وارد سایت شوید و بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به FreeMyApps

۲. TapLoot

TapLoot به تازگی با پیشرفت قابل ملاحظه ای وارد میدان شده است و رقیبی جدی برای FreeMyApps به شمار میرود و در زیر به نکات مثبت این وبسایت کسب جم رایگان و گیفت کارت زایگان و دلایل انتخاب اشاره خواهیم نمود:

+ ارایه امتیازات بالا و رسیدن به حد خواسته شده در سریع ترین زمان ممکن برای دریافت گیفت کارت رایگان.

+ پوشش تمامی کشور ها و اکانت های مختلف بر پایه واحد مالی آن کشور.

+ ارایه گیفت کارت ۱۰ دلاری به ازای هر ۲۰ زیر مجموعه.

ـ  تایید گیفت کارت ها حدود ۴۸ ساعت به طول خواهد انجامید.

حتما با موبایل خود وارد سایت شوید و بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به TapLoot

۳. FeaturePoints

FeaturePoints نیز ید طولایی در ارایه خدمات کسب گیفت کارت رایگان در ازای دانلود نرم افزار را داراست و حتما به آن سر بزنید.

حتما با موبایل خود وارد سایت شوید و بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به FeaturePoints

۴. AppBounty

AppBounty به سرویس کسب جم رایگان تبدیل شده است و این مسله وجه تمایز آن با TapLoot و FreeMyApps به شمار میرود.پس شما در AppBounty میتوانید به صورت مستقیم به دریافت جم رایگان بازی کلش اف کلنز بپردازید.

حتما با موبایل خود وارد سایت شوید و بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به AppBounty

در آخر نیز میتوانید با دریافت تمامی این نرم افزار ها و اشتراک گذاری انها و معرفی به دوستانتان از طریق لینک های اختصاصی خود٬مقدار بیشتری امتیاز کسب نماییدو تقریا هر ۳۰۰۰ امتیاز امکان خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری را برای شما فراهم خواهد آورد.

ما را با نظرات خود یاری دهید٬کلش من مرجع بازی کل اف کلنز در ایران