ثبت آگهی فروش اکانت Clash of Clans

————————————————

مهم : برای فروش اکانت و قیمت گذاری فقط و فقط در قسمت درج آگهی وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید.پس از زدن دکمه ارسال اطلاعات به درگاه انلاین پرداخت بانکی معتبر زرین پال هدایت خواهید شد و مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به صورت انلاین پرداخت خواهید نمود.

سایت clashman.ir دارای نماد نقره ای درگاه پرداخت زرین پال میباشد و ضمانت پرداخت شماست.برای مشاهده مشخصات نماد نقره ای میتوانید بر روی لوگوی زرد رنگ کلیک کنید :

درج آگهی فروش اکانت کلیک کنید

 ————————————————

۱ – یک اسکرین شات از مپ Clash of Clans خود

۲ – دو اسکرین شات از لول نیروهاى خود در لابراتوار
۳ – مشخصات فردی (ضروری)
۴ – شماره موبایل (ضروری)
۵ -پس از ارسال اطلاعات با شما تماس گرفته میشود و هماهنگی به منظور قیمت گذاری با نظر شما کاربر گرامیصورت میپذیرد.

۶-در صورتی که فروشنده در هنگام معامله از ارسال اطلاعات اکانت خود امتناع ورزد یا به صورت ناقص اطلاعات مورد نیاز را ارسال نماید٬آگهی ایشان از سایت حذف خواهد شد و امکان درج مجدد برای ایشان مقدور نخواهد شد.

۷-در صورتی که پس از فروش اکانت فروشنده مجددا وارد حساب کاربری اکانت فروخته شده شود٬خریدار میتواند موضوع را از طریق مراجع قانونی زیربط و پلیس فتا پیگیری نماید.

۸-در هنگام واریز وجه برای فروشنده اسکن کارت ملی ایشان گرفته میشود و در آرشیو سایت ذخیره میگردد و در صورت تخطی فروشنده در آینده این موضوع برای خریدار قابل پیگیری خواهد بود.مشخصات کاربران نزد سایت محفوظ است و فقط در صورت درخواست مراجع قانونی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

۹-شماره کارت برای واریز وجه باید به نام فروشنده باشد.

 ————————————————

 پشتیبانی : ۰۹۱۹۶۰۸۱۴۷۴

لطفا از درج مشخصات اکانت Clash of Clans خود در قسمت دیدگاه خودداری نمایید و مشخصات اکانت را به آدرس ایمیل درج شده ارسال کنید .

مهم : در صورت بروز هر گونه خطا در تراکنش از انجام مجدد تراکنش خودداری کرده و با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

 لطفا تمام موارد را با دقت پر کنید تا خطایی در تراکنش رخ ندهد.

کلش من مرجع خرید و فروش اکانت CLASH OF CLANS | جنگ قبایل